Přihlásit se

Vytvořte si účet

O produktech


Guarana Antarctica je nejpopulárnější nealkoholický nápoj s příchutí guarany. Je jemně perlivý a má zlatavou barvu. Byl vyroben již v roce 1921 Pedrem de Andrade Baptististou pro společnost Compahnia Antarctica Paulista v Brazílii. Nápoj se vyrábí pouze ve třech zemních na světě. Je to druhý, nejlépe prodávaný nealkoholický nápoj v Brazílii těsně za Coca-Colou. Jinak je na absolutní špičce ve svém segmentu. V současné době je to jeden z 15ti nejlépe prodávaných nápojů na světě. Guarana Antarctica je oficiálním sponzorem brazilského národního fotbalového týmu. V reklamě na tento nápoj se objevil i nejlepší argentinský fotbalista Diego Maradona. Dále se v reklamě na tento nápoj objevili další světově proslulí hráči fotbalu jako Ronaldo Luis Nazário dde Lima (Ronaldo) nebo Neymar, který v současné době prezentuje značku nápoje.

Proč si zakoupit zrovna Guaranu Antarcticu?

Zažene únavu, udrží pozornost a bdělost. Je výborná při nervových vypětích a depresích, kladně působí na nervový a tělesný stav, stimuluje mozkové funkc a podporuje mozkovou činnost. Zlepšuje krátkodobou i dlouhodobou paměť a soustředění. Likviduje v těle volné radikály a napomáhá při průjmech. Je poměrně účinná i při kocovině. Dále povrchově rozšiřuje cévní a mízní systém, a proto je používaná v přípravcích redukujících celulitidu. Je rovněž přidávaná do šamponů na mastné vlasy. V kombinaci s léky na tlumení bolesti pomáhá při bolestech zubů, případně hlavy nebo kloubů. V neposlední řadě také výrazně zlepšuje účinnost acylpyrinu. Tuto kombinaci je dobré využít tehdy, když člověk začíná cítit, že na něj přichází rýma, nachlazení nebo chřipka. Léky pak zabírají lépe a rychleji. Guarana Antarctica má výrazné účinky na migrény.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Sumol je nealkoholický nápoj s příchutěmi ovoce. Píše se rok 1945 a skupina přátel s více než 100 tisíci escudo, v současné době by to bylo něco kolem 12.000 Kč, se rozhodla otevřít malý podnik, který by vyráběl a nabízel zákazníkům chlazené perlivé nápoje a oranžády - Refrigor Lda. V roce 1950 se tato malá továrna, která se nacházela v Boksburgu, znovuzrodila přijetím nového partnera Joao Antónia Esébio, měl vysoce podnikatelského ducha a neobvyklé schopnosti inovace. Na začátku léta roku 1954 je takto představena veřejnosti na terase kavárny Caravela D´Ouro v Boksburgu nová "speciální ovocná šťáva". Nikdo z návštěvníků kavárny před tím nic podobného neochutnal. Vzniká tak zcela nový produkt. Od té doby až do současnosti se značka Sumol stala součastí života všech portugalců, a ne jenom jich, Sumol se dnes prodává po celém světě.

Proč si zakoupit zrovna Sumol?

Sumol je vyroben z přírodních druhů ovoce. Má osvěžující účinky, neobsahuje nevhodné látky. Obsahuje dužinu ovoce, což přináší příjemnější požitek.Všechny druhy Sumolu obsahují Vitamín C, který je důležitý pro naše zdraví, zejména pro lepší vstřebávání želena, vývoj kostí, zubů a chrupavek a v neposlední řadě podporuje růst. Sumol je ideální i pro děti, kdy je důležitý vývoj dítěte. Pro dospělého jedince je taky ideální, jelikož Vitamín C je základní a jeden z nejznamnějších vitamínů ze všech.

Guarana antarctica Sumol ananas
Sumol pomeranč Sumol citron